top of page
záhlaví borovnice.jpg

Dětské tábory

  • Instagram

sledujte nás také na Instagramu

O táborech

Je to již přes dvacet let, co můžeme využívat objekt Pražské diecéze Církve československé husitské, který se nachází v malebné vesničce Borovnice u Vlašimi na kraji Českomoravské vrchoviny, ke konání našich dětských letních táborů. Akci po léta pořádala organizace Jednota pro děti a mládež, od roku 2013 se sloučila s Ekumenickou sítí pro aktivity mladých.

backlit-clouds-dusk-853168.jpg

Naše tábory jsou určeny dětem od 4 do 18 let a díky našim sponzorům můžeme nabídnout sociálně znevýhodněným rodinám slevy, takže na tábor mohou jet i děti, pro něž jsou jiné akce cenově nedostupné.

Děti jsou ubytovány ve zděném zatepleném objektu, takže nejsme závislí na rozmarech počasí. Zajišťujeme stravu pětkrát denně (teplé obědy i večeře), pitný režim, odbornou zdravotní péči.

 

Program tábora je vždy zaměřen na některý z biblických příběhů, se kterým se děti seznamují formou her, dramatizací a celé řady soutěží. Tábor však není určen pouze pro děti z věřících rodin, těch bývá spíše menšina. Nechybí aktivity v nedalekém krásném lese, hry na hřišti, koupání v blízkém rybníku, celodenní výlety, táboráky a spousta další zábavy.

67277671_2844794322204604_63377673309776
bottom of page